David Kolář

Tvůj Animals Leader v oblasti moderního obchodu a podnikání nezávislého na čase a místě.

Zapomeňte na studené telefonáty, obchodujte svobodně a odkudkoliv na světě.

<<< ZPĚT NA SEZNAM LEADERŮ

Osobní mentoring Davida Koláře můžete objednat zde.

Cena hodinové konzultace je 2000 Kč.​ Nebo se staňte členem Business Animals Leaders a získejte 20% slevu na všechny konzultace.

Obchoduji 12 let

Začal jsem jako prodejce reklamy a zkusil si i klepání na dveře. V 27 letech jsem se stal obchodním ředitelem společnosti s obratem desítek milinonů korun.

Nesnáším telefonování a akvizici po telefonu

Jednoho dne jsem se rozhodl, že nebudu chodit na osobní schůzky a nebudu lidi nahánět po telefonu. Odstěhoval jsem se do Thajska a začal získávat zákazníky na internetu.

Obchoduji z Bali po Skypu

Nyní žiju na Bali a prodávám služby a produkty díky aplikaci Skype. Měsíční obrat mého „inside sales“ týmu je nyní ve statisících měsíčně, aniž bych zvedl telefon a potkal klienta osobně.

„Pomohu vám na cestě k moderní online akvizici a společně z vás uděláme autoritu v oboru, od které lidé nakupují.“

David Kolář

  • Získávání zákazníků z internetu
  • Lead generation system
  • Obchodování po Skype
  • Řízení firmy na dálku
  • Prodej přes webináře
  • Osobnostní koučink

OBJEDNAT MENTORING

Jak se cítí vítězové, kteří loví ve smečce s Davidem?

Kateřina Pekárková

podnikatelka, Finanční nezávislost

Davida jsem poprvý viděla na záznamu jednoho z jeho webinářů. Při živém webináři, kde vysvětloval způsob nového obchodování, jsem ho kontaktovala ještě před skončením videa. Už v té chvíli jsme měla jasno. Následná Skype konzultace bylo už jen 100% ujištění se. Spolupráce s Davidem je neskutečně skvělá!!! Je to odborník na svém místě! Jeho práce není o tom, že by vám postavil web a konec. Podnikám 11 let a díky Davidovi se i nyní mohu posouvat dál. David pomůže, poradí a případnou kritiku podá s noblesou. Můj leadový web už nějakou dobu funguje a přesto, když potřebuji s něčím pomoc, poradit - vím, že je tu David a vždy mě zachrání.

Lucia Frtúsova

virtuální kosmetička, Larens

Ahoj zdravím všetkých, myslím, že som veľmi dobrý obchodník, ale v poslednom čase, posledný rok, rok a pol, som cítila tú frustráciu, že čokoľvek som robila, nemalo taký efekt, ako som očakávala. Absolvovala som niekoľko kurzov na online marketing, ale nikdy som ten projekt nebola schopná doklepnúť do konca. Dnes už viem, že to nebola len moja neschopnosť. S Davidom som pracovala posledné 2 mesiace a vytvorili sme spolu stránku www.virtualnysalon.eu. Ak ešte stále váhate či investovať - už nečakajte! Ak viete, čo chcete, a ste v tom naozaj dobrí. Teraz je ten správny čas, za rok už možno bude neskoro.... 

Lukáš Nekula

podnikatel, Znojmo

David Kolář je profík se vším všudy. Začali jsme spolupráci na konci února tohoto roku v budování mé klientské sítě. Aktivní vyhledávání zákazníků pomocí Leadového webu, sociálních medií mne posunulo o mnoho kroků dál a hlavně blíž mým klientům. A jak to říká David, udělej to JINAK NEŽ OSTATNÍ. Ukázal mi hodně kanálů, jak se ke klientům dostat, jak jim nabídnout to pravé a hlavně, kdy jim to nabídnout. Je to běh na dlouhou trať, pokud chceš dosáhnout výsledků, musíš tomu obětovat hodně času, úsilí a píle. Není to zadarmo, ale výsledek stojí za to. David tě vede a ty si vše tvoříš sám.