Martin Luňák

Tvůj Animals Leader v oblasti akvizice, prodejních a komunikačních dovedností.

Dělejte obchod formou vytváření vztahů tak, aby vám víc telefon zvonil, než abyste vy museli vytáčet čísla.

<<< ZPĚT NA SEZNAM LEADERŮ

Osobní mentoring Martina Luňáka můžete objednat zde.

Cena hodinové konzultace je 2000 Kč.​ Nebo se staňte členem Business Animals Leaders a získejte 20% slevu na všechny konzultace.

Prodávám odmala

Může za to fajn nápad mých rodičů, který měli při změně režimu, koupit nějaké zboží a to dát na stůl na trzích a poutích, tenhle fajn nápad obnášel to, že jsem většinu víkendů jako dítě strávil na „stánku" a prodával, oslovoval lidi a dělal přímý prodej. Můj nápad byl, že nechci žít podle pravidel rodičů a v 15letech jsem si sbalil tašku a šel si platit nájem a starat se o sebe.

Klepání na dveře a korporát

Od klepání na dveře přes vedení obchodní týmů a školení korporátů až po vybudování a následný prodej vzdělávací společnosti k tomu, abych si došel na to, že to, za čím se honím, jsem zase a jenom já.

Bavím se tím, že odnaučuji obchodníky již skoro nefunkční manipulaci

Dobrý den, „xy" ?! Dostal jsem na Vás kontakt od našeho společného známého „xy" a slyšel jsem, že jste velmi zajímavý člověk a že se zabýváte „xx", a protože já se zajímám o „xž", mám za to ...

„Dělejte obchod formou vytváření vztahů tak, aby vám víc telefon zvonil, než abyste vy museli vytáčet čísla“

Martin Luňák

  • Brilantní prezentace-ježení chlupů pomocí slov
  • Efektivní komunikace-počet slov vs. úroveň vztahu
  • Telefonování-slovo od slova, námitku za námitkou
  • Motivace-práce sám se sebou. Vydržíte to?
  • Typologie-poznejte, kdo je proti vám

OBJEDNAT MENTORING

Jak se cítí vítězové, kteří loví ve smečce s Martinem?

JAN VALEK

UPC Česká republika s.r.o.

Martin Luňák byl 2 roky součástí naší UPC business divize. Vždy ji významně podpořil, a to zejména svými výbornými obchodními výsledky a zároveň aplikováním excelentních prodejních dovedností, které usnadňují práci obchodních zástupců. Vždy dokázal sám sebe motivovat a zároveň ostatní kolegy. Martin je obchodník, do kterého se vždy vyplatí a vyplatilo investovat, vždy bude mít dveře v UPC otevřené.

PETR STINKA

majitel ADINEO s.r.o.

Moje firma se zabývá poskytováním služeb v IT a já osobně mám na starosti především obchod. Dříve jsem vždy pracoval jako správce IT systémů a obchod mám na starosti teprve poslední rok. Ze začátku jsem měl problém vůbec firmu odprezentovat a jednání s klienty řešil spíš pocitově. Pak mi byl jako Sales mentor doporučen Martin Luňák. Dokázal mi ukázat v rámci jednání s potenciálními klienty důležité pevné body, kterých se teď mohu držet a pomáhají mi být daleko úspěšnější. Individuální mentoring s Martinem rozhodně považuji za dobře investované peníze a doporučuji ho všem, kteří se chtějí v obchodních dovednostech zlepšit.

JÁCHYM DŮJKA

CEO, emBrand s.r.o.

Po již jednom měsíci od školení a konzultacích od Martina se mé nově vzniklé firmě podařilo získat velkého nadnárodního zákazníka působícího v oblasti automotive. Hodnota celé zakázky se pohybuje v řádu vyšších statisíců. Na Martinovi oceňuji schopnost velmi konkrétní a užitečné rady pro překážky, které během získávání této zakázky nastaly, a také oceňuji jeho morální podporu a povzbuzení v horších obdobích. Spolupráci s Martinem mohu jen doporučit.