Šimon Srp

Tvůj Animals Leader v oblasti aplikovaného
Multi-level-marketingu

„Ukážu vám, jak budovat sítě efektivně, aniž byste museli snižovat svoji úroveň, nebo dělat něco, co vám ničí vztahy s lidmi, které oslovíte.“

<<< ZPĚT NA SEZNAM LEADERŮ

Osobní mentoring Šimona Srpa můžete objednat zde.

Cena hodinové konzultace je 2000 Kč.​ Nebo se staňte členem Business Animals Leaders a získejte 20% slevu na všechny konzultace.

PRACUJI V SÍTÍCH PŘES 6 LET

Už ve financích jsem si jako manažer uvědomil, že mě nejvíc zajímá nábor a je také mojí nejsilnější stránkou. Zajímaly mě firmy se stejným hodnotovým základem, nábor pro větší počet klientů pro společnosti, v nichž spojíme své obchodní vize a posuneme business o několik pater výš.

NEFANDÍM NAUČENÝM MUSTRŮM A DUPLIKACI ZA KAŽDOU CENU

Poznal jsem, že intuice a emoce jsou v businessu stejně důležité jako v osobním životě. Jsem velmi intuitivní člověk a pomáhám svým obchodním partnerům budovat vztahy s novými členy týmu a zapojit do jejich práce vlastní náborový systém založený na sociální a profesní důvěře.

NEKÁŽU Z PÓDIA NEBO OD STOLU

Zajišťuji pro své klienty veškeré MLM aktivity – pohovory, konzultace, vzdělávací semináře a to až v počtu 60 sezení týdně. Nenutím klienty dělat nic, co s nimi nedělám sám. Každý den pracuji na tom, aby moji klienti ve svých strukturách vytvářeli týmy profesionálů, kteří jsou hrdí na svoje úspěchy se svojí značkou.

„Ukážu vám, jak budovat sítě efektivně, aniž byste museli snižovat svoji úroveň, nebo dělat něco, co vám ničí vztahy s lidmi, které oslovíte.“

Šimon Srp

  • Implementace náborového systému v MLM
  • Tipy na budování důvěryhodnosti a vztahu
  • Postavím vám váš tým v MLM
  • Ukážu vám kanály ve vaší MLM skupině o kterých ani nevíte
  • Budu s vámi na vašich schůzkách a přinesu vám obchodní výsledky
  • Budu s vámi řešit každodenní i krizové chvíle vašeho businessu
  • Budu se za váš business bít stejně jako se biji za svůj

OBJEDNAT MENTORING

Kdo důvěřuje Šimonovi v oblasti aplikovaného
Multi-level-marketingu?

Petr Havel

ex-Partners

Šimon je příkladem člověka, který chce vždy z běžné nebo obyčejné byznysové aktivity udělat neobyčejnou a výjimečnou událost.

Michaela Cuřínová

Siberian Health

Zpětná vazba směrem k Šimonovi je velmi pozitivní. Mými klienty je Šimon hodnocen jako zkušený, empatický a podnětný mentor a kouč. Spolupráci s Šimonem upřímně doporučuji a jsem přesvědčena o tom, že se daná investice vyplatí.

Eva Diegel

Hudson

Šimon je inspirativní, empatický a zábavný profesionál. Jeho vhled do situace a schopnost nenásilně probudit vaše nejlepší vlastnosti a schopnosti si nezadá s o generaci staršími, věkem ošlehanými bardy. Srovnáno a podtrženo, „nevěřte nikomu pod třicet" s tímhle mladíkem neplatí. Provokuje, posunuje, dává vám 100% svého mimořádného intelektu, smyslu pro humor a jasné vize.